MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 4311330

nr 431 1330

Sekretär

Intarsia, längd: 90, djup: 43, höjd: 94 [skada; spricka; repa; nagg eller slitage]

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 2 oktober 2006

30/9 19:49:46 1      Vinnande bud
2/10 15:52:23 2      1.100 kr